REAL

Eiendomsforvaltning

Vi forenkler og profesjonaliserer hverdagen til byggeiere og leietagere og bidrar til vekst og utvikling for våre kunder.

Eiendomsforvaltning

REAL Eiendomsforvaltning AS tilbyr forvaltningsløsninger tilpasset den enkeltes behov

Våre ansatte har solid kunnskap og lang erfaring innen administrasjon, økonomi, drift og vedlikehold av næringseiendommer.

Vi har en egen avdeling med spesialkompetanse på blant annet varme, ventilasjon og brannvernarbeid.

Les mer...

Startside

Våre tjenester

Vi er totalleverandør av tjenester for drift og forvaltning av næringsbygg, boligsameier og boligbyggelag i Nord-Norge.

Vaktmestertjenester

Daglig drift og vedlikehold

Økonomitjenester

Regnskap og forvaltning går dessuten hånd i hånd. Leiekontrakter skal håndteres, arealtegninger innhentes og korrekt leie innkreves. Vi er spesialisert på eiendomsselskaper.

Forvaltningstjenester

Felleskostnader, leietakeradministrasjon og økonomstyring.

Meld inn oppgave og avvik

Logg på vårt driftssystem for å opprette oppgave direkte til vaktmester.

Har du andre spørsmål?

Vi vil gjerne høre fra deg.

Om oss

Trivelig, pålitelig og modig!

Vi er totalleverandør av tjenester for drift og forvaltning av næringsbygg, boligsameier og boligbyggelag i Nord-Norge.

Vi har en sterk lokal og regional forankring for virksomhet i Nord-Norge som bidrar til å skape et enda bedre produkt for våre kunder og ansatte.

Ansatte

Magne Risvik

Magne Risvik

Daglig leder

Epost: magne.risvik@realef.no
Tlf: +47 905 97 110

Jim-Roger Arstad

Jim-Roger Arstad

Driftsleder Bodø

    Epost: jim.roger.arstad@realef.no
    Tlf: +47 414 66 288

    Trond Olsvik

    Trond Olsvik

    Driftsleder Tromsø

      Epost: trond.olsvik@realef.no
      Tlf: +47 488 95 576

      Andreas Aasegg

      Andreas Aasegg

      Driftstekniker Bodø

        Epost: andreas.aasegg@realef.no
        Tlf: +47 994 55 246

        Rune Christoffersen

        Rune Christoffersen

        Driftsleder Bodø

          Epost: rune.christoffersen@realef.no
          Tlf: +47 916 33 758

          Svein Ove Kolve

          Svein Ove Kolve

          Driftstekniker Bodø

            Epost: svein.ove.kolve@realef.no
            Tlf: +47 959 11 009

            Finn-Eivind Frantzen

            Finn-Eivind Frantzen

            Driftstekniker Tromsø

              Epost: fe.frantzen@realef.no
              Tlf: 913 49 662

              Geir Zahl

              Geir Zahl

              Driftstekniker Tromsø

                Epost: geir.zahl@realef.no
                Tlf: 922 29 155

                Trond Arve Karlsen

                Trond Arve Karlsen

                Driftstekniker Bodø

                  Epost: trond.karlsen@realef.no
                  Tlf: 950 28 552

                  Vegard Lillegaard

                  Vegard Lillegaard

                  Eiendomsforvalter

                    Epost: Vegard.Lillegaard@Realef.no
                    tlf: +47 950 38 308

                    Kontakt

                    Vi vil gjerne høre fra deg.

                    Kontakt oss

                    911 23 213
                    post@realef.no
                    Teglverkveien 17, 8006 Bodø